Студія ЛІРА

Іршавщина збагатилася педагогом із званням

17.03.2017 | 1230 | Студія Ліра | Автор: Віра Глушко
20 років загального педагогічного стажу роботи, з яких вже 12 - в Іршвському РБДТ, розроблена авторська програма, 170 перемог вихованців на різних пісенних конкурсах і фестивалях, близько сорока особистих грамот за популяризацію українського естрадного мистецтва - ось неповний послужний список Гавацко Ельвіри Петрівни, керівника студії «Ліра». Та приводом для новини є ще одна важлива подія, яка відбулася у творчому житті талановитого педагога з вокалу, - присвоєння їй педагогічного звання «керівник гуртка-методист».

Варто зазначити, що цьому передувала дуже копітка робота Ельвіри Петрівни - написання науково-методичного посібника, який має назву «Формування вокальних навичок у вихованців студії естрадного співу». Методична розробка або посібник є однією з умов для присвоєння звань в освітньому середовищі, тож маючи великий досвід, необхідні напрацювання і результат у роботі педагог взялася за цю нелегку роботу. Куратором і рецензентом посібника є методист ЗІППО М.Д.Жабляк.

16 березня 2017р. на засіданні районної атестаційної комісії відділу освіти Іршавської РДА Ельвіра Петрівна Гавацко захистила свою науково-методичну роботу. Тож можемо привітати і вихованців студії «Ліра»  -  їх любимий вчитель офіційно визнана висококваліфікованим спеціалістом з естрадного вокалу. 

Сподіваємося, що посібник стане в нагоді всім, хто цікавиться естрадним вокалом. З посібником можна ознайомитися за вищевказаним посиланням, наведемо лише одну цитату від автора: «Берегти вокальну та виконавську індивідуальність - одне з головних завдань для мене як для викладача естрадного співу».