Студія ЛІРА

Студія «Ліра» на фестивалі «Empire of Talents»

04.05.2017 | 689 | Студія Ліра | Автор: Віра Глушко
ІЛЬНИЧАНКАНа тижневий відпочинок заслужила студія «Ліра» після напружених конкурсних березня і квітня. Подробицями останнього квітневого і перших травневих днів ділимося з нашими читачами.

У неділю, 30 квітня, в Мукачівському Драматичному театрі був другий конкурсний день І Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Empire of Talents», де взяли участь вокалісти й ансамблі студії «Ліра».

Конкурс був дуже представницьким, і разом з тим дуже добре організованим. Можливо, дехто вперше виступав перед таким іменитим журі, тому й добряче хвилювався. До складу журі увійшли: Amador Lopez (Венесуела), Zinaida Vari (Угорщина), Наталія Бучинська (Україна), Тимофій Нагорний (Україна), Юрій Фальоса (Україна), Олег Серафін (Україна), Тарас Шіт (Україна-Польща), Борислава Білоцерківська (Україна) та Ігор Білик (Україна).

Чітку мету та численні завдання ставили перед собою організатори, і впевнено можна сказати, що вони її досягли. У вокальному жанрі змагалися учасники різних вікових категорій у номінаціях: «академічний вокал», «народний вокал», «джазовий вокал» та «естрадний вокал».

Ансамбль «Ільничанка» змагався у номінації «народний вокал» і вкотре порадував і наставників, і глядачів своїм артистизмом, ансамблевістю і манерою виконання. Журі було прискіпливим, перше місце не віддало нікому, тож ІІ місце для наших артистів - дуже високий результат.

ІльничаночкаМолодші їх товариші - «Ільничаночка» знову брали присутніх своєю безпосередністю, яскравістю і складністю, як для їх віку, двоголосого співу. Люди щиро їм аплодували, а журі присудило третю премію. Від організаторів обидва ансамблі отримали дуже гарні кубки, грамоти, запрошення на безкоштовну фотосесію в Мукачеві.

Ще двоє студійців вибороли в чесній вокальній боротьбі другі місця. Це Вікторія Волошин та Ганчіч Аліна. Третю премію присудили Тетяні Пилипко та Іванні Лутак. Інна Повх, Олександра Скальник, Ірина Варцаба та Ульяна Попович стали дипломантами, що зазаначено у їх грамотах.

Якщо «Ільничаночка» наступного дня, в понеділок, могла відпочивати, очікуючи після конкурсу на результат, то «Ільничанка» знову поверталася до Мукачева. На цей раз на запрошення організаторів  гастрономічного фестивалю «Огинь і мнясо», який також проходив з 29 квітня до 2 травня. Вони гарно виконали свої обидві конкурсні пісні і залишилися дуже задоволеними і своїм виступом, і атмосферою свята.

Взяти участь у підсумковому гала-концерті, на якому й проходило нагородження поталанило лише переможцям, тому «Ільничанка» третій день поспіль вирушала до Мукачева і у вівторок, 2 травня (вкотре велике спасибі за сприяння студійцям відділу освіти Іршавської РДА, голові Іршавської районної ради Симканинцю Віктору Андрійовичу та директору Ільницької ЗОШ І-ІІІ ст. Попович Ользі Василівні за наданий шкільний автобус). Концерт тривав дуже довго, тож втомлені, але щасливі хлопці й дівчата поверталися додому майже опівночі. Та наші артисти вже добре загартовані конкурсами і фестивалями, тож невеличкий відпочинок їм прийде лише на користь.

А за якийсь недовгий час з новими силами вихованці студії «Ліра» разом з педагогами і батьками почнуть працювати над оновленням репертуару, аби бути готовими до нових вокальних боїв. Нехай щастить вам усім, наші любі. Працюйте плідно - нові вершини не заставлять на себе чекати.