Студія ЛІРА

​Яскраві враження з фестивалю-конкурсу «Яскрава країна»

16.01.2015 | 468 | Автор: Віра Глушко
Щойно із VI Всеукраїнського дитячого фестивалю-конкурсу повернулися троє наших талановитих вокалісток. Вони були серед близько 2000 учасників п’ятиденної програми "Яскравої країни в Трускавці - 2015".

Трускавець - відома за межами України курортна зона Карпат, тож організатори намагалися показати своє місто якомога ширше. Феєричне відкриття фестивалю-конкурсу пройшло у санаторії "Шахтар". Наступного дня для всіх учасників та гостей була організована екскурсія по місту, під час якої вони могли відвідати культурні та архітектурні пам’ятки, були присутні на священній літургії у місцевому храмі святого Миколая.
 
Відбірковий тур проходив у найбільшому санаторії Трускавців – "Карпати", де наші дівчата виборювали право на звання найкращих у своїх вікових категоріях. І їм це вдалося на славу! Заключного дня у гала-концерті, який проходив у палаці ім. Шевченка, Староста Даринка і Христинка Ляшко вже виступали як лауреати ІІ премій, а Андріанка Матіко як дипломант конкурсу (слід зауважити, що Христинка і Андріанка змагалися у віковій категорії 10-13 років, яка була найчисельнішою - близько 50 учасників).
 
Це дуже хороший результат вихованок студії. Крім дипломів усі учасники отримали текстильні вироби з логотипом фестивалю, а дипломанти - ще і пам’ятні статуетки.
 
Усі дні дівчат супроводжували їхні батьки, тому яскравих вражень з мальовничих Карпат привезено вдвоє більше.