Студія ЛІРА

Ансамбль «Ільничанка» примножив свій склад!

22.02.2017 | 404 | Ільничанка | Автор: Віра Глушко
Маємо приємну новину! До складу нашого чудового ансамблю «Ільничанка» ввійшов новий учасник - Віктор Волошин. Хлопець вже третій рік займається в студії «Ліра», тож його радо прийняли до свого колективу інші учасники. Таким чином, «Ільничанка» на сьогодні - це 4 четверо голосистих артистичних дівчат, і 4 хлопців з добре поставленим голом і природною інтелігентністю.

Є підстави думати, що це не останнє вливання в колектив «свіжої крові» - ансамбль дуже перспективний. Але не менш працьовитий! Діти заповзяті на репетиціях, чітко виконують усі настанови свого педагога Ельвіри Гавацко, та найголовніше - вони обожнюють співати. Репертуар «Ільничанки» поповнюється новими творами, причому з різних музичних жанрів, які ми слухаємо з великим задоволенням.

А вчора колектив уже разом з новим учасником звучав у залі районного Будинку дитячої творчості. За свою пісню з відпрацьованою для автентичного співу виконавською технікою і красивим звучанням ансамбль отримав щирі оплески. Що ж, можемо лише тішитися, що маємо таких талановитих дітей.